
Zaposlenici OTP banke d.d. nastavili su kroz srpanj s uređenjem – brusili su i bojali vrata u našem Centru te odrađivali sitne popravke.

U prostoru Centra Zlatno doba kroz godinu se održavaju aktivnosti za osobe starije životne dobi s područja grada Splita, a proteklih godinu dana ovaj prostor mjesto je druženja, susreta i učenja ukrajinskih izbjeglica u okviru programa „Izgradnja društva dobrodošlice“, koji Udruga „MI“- Split provodi uz podršku UNHCR-a. U okviru programa, ukrajinskim izbjeglicama dostupne su različite kreativne, zabavne i edukativne radionice namijenjene i djeci i odraslima te grupna i individualna psihosocijalna podrška. U provedbu programa uključeno je i desetak volontera.