Volonterske aktivnosti nastavile su se i kroz druženja sa štićenicima Doma za starije i nemoćne osobe Beli Manastir. U navedenom su razdoblju održana četiri takva druženja, koja uključuju priču i igranje društvenih igara. Korisnici Doma možda brojkom spadaju u starije sugrađane, ali društvene igre igraju s velikim žarom, a vole i pobijediti.

Budući da se ova druženja održavaju redovito, između korisnika i volontera počela su se razvijati i prijateljstva. Znaju se tu imena, ali i korijeni. Upravo se zato korisnici druženjima posebno vesele. Jer osim što je igranje „Čovječe, ne ljuti se”, domina ili kartanja strašno zabavno, ali i dobro za razbuđivanje moždanih vijuga, daje im priliku da popričaju s nekim izvan svojeg svakodnevnog okruženja.

Bez Oazinih volontera nije prošao ni 17. po redu Sajam udruga Baranje, koji je održan u srpnju. Volonteri su imali pune ruke posla, a bavili su se pripremom, dovozom i postavljanjem stolova, klupa i pagoda, redarskim poslom, dijeljenjem osvježenja, vode i sendviča, kao i dijeljenjem promidžbenih materijala, te na kraju raspremanjm i sklanjanjem istih i čišćenjem izložbenog prostora. No našim volonterima, usprkos ovogodišnjim velikim vrućinama, ništa nije bilo teško jer su im zadovoljna i nasmiješena lica sugrađana, susjeda ili štićenika Doma za starije i nemoćne bila najveća nagrada i zato s istim ili čak većim elanom nastavljaju dalje. Hvala svim volonterima i ljudima dobre volje!
